Міський голова Бучі: "Ми поки не призупиняємо освітній процес"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/photo_2020-03-11_14-06-54.jpg)
На відміну від Києва, у місті Буча на Київщині у зв'язку з профілактикою коронавірусу школи, садочки та розважальні заклади поки не закривають. Про це повідомив бучанський міський голова Анатолій Федорук на своїй сторінці у Фейсбук.
"Ми поки не призупиняємо освітній процес у Бучі, але дуже прошу батьків та вчителів відповідально ставитися до кожного випадку ГРВІ та з першими ж симптомами будь-якого захворювання звертатися до сімейного лікаря", - наголосив Федорук.
Також він запевнив, що лікарі Бучі провели спеціальні навчання, і готові діяти за будь-якого повороту подій. Але головне - не піддаватися паніці, а просто добре мити руки з милом, не відвідувати без потреби громадські місця та дотримуватися інших правил особистої гігієни.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/kjkl.jpg)