Новини
Київщина
Бориспіль

Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук заявив, що йде у відставку

30.06.2020 Оксана Кириленко 0

Відповідну заяву очільник Борисполя зробив після того, як міські депутати вчергове не проголосували за відставку секретаря міськради Ярослава Годунка.

Анатолій Федорчук, фото: ІА "Погляд"

Сьогодні, 30 червня, на черговій сесії Бориспільської міської ради поміж господарчих стояло й питання про відкликання Ярослава Годунка із посади секретаря міської ради.

Депутати провели таємне голосування і в результаті із 28 присутніх не використано було сім бюлетенів, і пошкоджено три. Міський голова не голосував. "За" проголосували лише 12 депутатів, тож таким чином Годунок залишився на своїй посаді.

Після цього Анатолій Федорчук заявив, що завтра скликатиме позачергову сесію міської ради і напише заяву про відставку.

«Шановні депутати, коли ми йшли з вами у 2015 році, деякі з вас приходили до мене в кабінет і клялися, що ми - одна команда, а зараз ви навіть відвертаєте очі від мене. Я недаремно раніше говорив, що ображаючи моїх заступників, ви ображаєте мене. Тому я завтра о 12:00 скликаю позачергове засідання сесії Бориспільської міської ради і складаю повноваження міського голови. Також заявляю про те, що я на вибори не йду. Мені просто соромно за вас», - промовив емоційно Федорчук.

Після цієї новини присутні в сесійній залі виступали із промовами і просили міського голову передумати та допрацювати свій термін. Годунка також прохали угомонити свій норов та працювати злагоджено у колективі.

Натомість Федорчук категорично відмовився передумати і повідомив, що взагалі має намір піти із політики.

Нагадаємо, 4 червня Профспілкова організація виконавчого комітету Бориспільської міської ради влаштувала пікет перед входом у міську раду, вимагаючи скликання позачергової сесії міської ради, а від депутатів – відкликання секретаря міськради Ярослава Годунка з посади. Протестувальники пояснювали свої вимоги тим, що Годунок своїми маніпуляціями дискредитує високе звання посадової особи.