Новини
Київщина
Бориспіль

Міськрада Борисполя відремонтує дорогу у Бориспільському районі

15.06.2020 Оксана Кириленко 0

Мова йде про дорогу біля села Дударків.

У міськраді Борисполя вже виготовили проєктно-кошторисну документацію, перед цим провівши перемовини із районом.

«Цей відрізок дороги був безгосподарський, район розмістив інформацію у пресі як про без господарський об'єкт. Пройшов рік, а власник так і не об'явився. Тож було прийняте рішення про взяття цієї дороги на баланс Бориспільської районної ради і вона на наше прохання передала цю дорогу на баланс бориспільської територіальної громади.

Після цього нами був виготовлений проєкт капітального ремонту цієї дороги, а вона є стратегічною, для того щоб можна було розгрузити північно-промислову зону міста Борисполя від вантажного транспорту», - повідомив перший заступник міського голови Борисполя Микола Корнійчук.

Сума по проєкту, який пройшов державну експертизу капітального ремонту дороги складає 33, 4 млн грн.

Були проведені торги в системі prozorro, після чого було оскарження в Антимонопольному комітеті. Комітет своїм рішенням визнав переможця Броварське ШБУ №50 із вартістю ремонту 26,3 млн грн. Тобто економія після експертизи склала 7,1 млн грн.

Характеристика цієї дороги: загальна протяжність - 1 765 метрів, ширина проїжджої частини - 7 метрів із поширенням до 10 м.

Миколай Корнійчук також зазначив, що із узбіч вищезгаданого відрізку дороги потрібно вивезти близько 1000 тонн сміття: «Там дуже багато львівського сміття – це не територія міста. По праву й ліву сторону від дороги – територія району. З однієї сторони Дударківської сільської ради, із іншої - Сенківської сільради».

Тож члени бориспільського виконкому прийняли рішення тимчасово призупинити рух транспортних засобів на дорозі Бориспіль - Дударків від перетину із вулиці Запорізької вулиці Завокзальна, Північна до перехрестя з кільцевою дорогою ПСО№3 міста Києва із 15 червня до 15 липня із 8 до 17 години.

Об'їзд здійснювати по вулицях Запорізька - вулиця Михайла Калмикова.

Нагадаємо, «Погляд» розповідав, що на Бориспільщині 16 га державного лісу віддали в приватні руки.