Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини
Київ

"Мінера" мосту Метро помістять до психлікарні


Дніпровський районний суд столиці задовольнив клопотання прокуратури міста Києва про зміну запобіжного заходу підозрюваному у "мінуванні" мосту Метро з тримання під вартою на госпіталізацію до психіатричного закладу в умовах, що виключають небезпечну поведінку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Зазначається, що вказане рішення суд ухвалив на засіданні 20 січня 2020 року.

Так, згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, чоловік на момент вчинення кримінального правопорушення за своїм психічним станом не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними. За висновками лікарів, на теперішній час психічний стан останнього не змінився, у зв’язку з чим він потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

"Враховуючи викладене, до суду було внесено клопотання про зміну вказаній особі раніше обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на поміщення до спеціалізованого медзакладу в умовах, що виключають небезпечну поведінку в межах строку досудового розслідування", - зазначено у повідомленні. 

Нагадаємо, що Олексій Белько – 42-річний уродженець Криму, АТОшнік і військовослужбовець ЗСУ, начальник радіостанції польового вузла зв’язку Сил Спеціальних Операцій в Броварах, яке займається інформаційною війною проти Росії заблокував столичний міст Метро, обстрілював поліцейських та погрожував підірвати міст.Начальник поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що Бельку тепер загрожує довічне.