Микола Матусевич: життя вічного опозиціонера
![Микола Матусевич: життя вічного опозиціонера Микола Матусевич: життя вічного опозиціонера - зображення](/storage/resized/lg/news/95285d5f-bf7c-4332-a58c-9df97b9eb701/269519411_4770047029705005_8517071258284885599_n.jpg)
Після успішного збору коштів для Миколи Матусевича активісти звітують про нові зміни в житті дисидента.
Васильківська міська рада та міська голова Наталія Баласинович присвоїли йому звання почесного громадянина міста Васильків і нагородили премією (поки він ще чекає вручення почесного).
Олена Шпильова дуже намагалася допомагати з будь-яких питань, за це їй окремо дякую.
Юристка Ренькас Светлана все літо педалювала найважчу задачу: спільно з місцевими чиновниками допомогла Матусевичу повністю оформити всі документи на володіння земельною ділянкою та будинком. І тепер вони готові до продажу.
Тепер пан Микола дуже потребує рієлтора, який би оцінив його нерухомість у Василькові і допоміг з пошуком однокімнатної квартири в Києві. Почесний громадянин далі мешкає в курнику без води і опалення. Власне, пічка в нього є, але колоти дрова в мінусову температуру в 75 років – ще той квест.
Отож, якби хтось мав такі рієлторські компетенції або небайдужих знайомих, пишіть мені.
Влітку Микола Матусевич завів сторінку у Фейсбуку, де періодично ділиться (як він сам каже) неопубліцистикою. Там він нормально роздає усім. Каже: «Нічого не поробиш. Я – вічний опозиціонер».
![Микола Матусевич: життя вічного опозиціонера Микола Матусевич: життя вічного опозиціонера - зображення](/storage/resized/lg/news/95285d5f-bf7c-4332-a58c-9df97b9eb701/269518781_4770046809705027_4899758242431233219_n.jpg)
А тепер сумне. Цього року відійшла сестра Матусевича Таміла – найближча людина в його житті, яка про нього найбільше піклувалася. І тому ще важливіше перевезти його в Київ, де йому можна буде оперативніше допомагати за потреби.
Законопроєкт про підвищення пенсій дисидентам досі не на порядку денному Ради. Тому я ще раз дуже хочу звернути увагу народних депутатів, які могли б вплинути на ситуацію.
Взагалі цього року Микола Матусевич був для мене найбільшим Миколаєм. Як виявилося, такі люди – без зв‘язків і капіталу – можуть подарувати значно важливіші, нематеріальні речі. Дати найкрутіші уроки в житті.
![Микола Матусевич: життя вічного опозиціонера Микола Матусевич: життя вічного опозиціонера - зображення](/storage/resized/lg/news/95285d5f-bf7c-4332-a58c-9df97b9eb701/269612643_4587283964659932_7025917198509731668_n.jpg)
Для тих, хто дочитав до цього місця: чашка на столі Матусевича — та сама, з якої він повільно пив каву перед арештом, поки ціла хата КҐБстів чекала в квартирі. Сьогодні її щасливою власницею стала Христина Коціра.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.