Новини
Україна
Київщина
Технології

Microsoft Edge тепер сповіщатиме своїх користувачів про викрадені паролі

22.01.2021 Олена Стець 0

Microsoft представляє нову функцію в Edge під назвою Password Monitor. Завдяки цій розробці вам не потрібно заходити на сторонні сайти, щоб дізнатися чи маєте ви скомпрометовані паролі.

Навіть якщо ви використовуєте диспетчер паролів і двофакторну аутентифікацію є велика ймовірність, що деякі з ваших облікових даних могли бути розкриті в минулому через зломи й витоки. Тепер користувачі Microsoft Edge забудуть про таку проблему.

Кожного разу коли один з паролів, які ви зберегли в Edge, буде виявлений в результаті витоку даних третьою стороною, ви отримаєте повідомлення про необхідність його зміни. Таким чином, ви можете звести до мінімуму будь-який потенційний ризик, особливо якщо ви повторно використовували цей пароль в іншому місці.

У певному сенсі Microsoft тут "доганяє". Chrome і Firefox пропонують аналогічні функції протягом останніх кількох років, так звані менеджери паролів, на кшталт 1Password або LastPass.

Однак те, що робить пропозицію Microsoft унікальною, полягає в тому, що компанія використовує новий тип підходу, званий гомоморфним шифруванням, щоб гарантувати, що ніхто в компанії або будь-яка інша сторона не зможе дізнатися ваші паролі.

Один зі способів, яким алгоритм захищає ваші дані, - це дозвіл комп'ютеру обмінюватися з ним без попереднього розшифровування інформації. Він також працює з безліччю машин, у тому числі з відносно старими процесорами, так що будь-хто може скористатися програмою Password Monitor.

Нещодавно "Погляд" повідомляв, що у мережі з’явилася ОС Windows 10X: встановити її може кожен охочий. Операційна система знаходиться у вільному доступі.

Щоб бути у русі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Додавайтеся у Facebook Погляд Київщина і дивіться нас на YouTube.