Україна
Вишгород
Культура

"Межигір'я" стане парком-пам'яткою загальнодержавного значення

Керування парком буде здійснювати Міністерство екології.

Резиденція "Межигір'я" стане парком-пам'яткою загальнодержавного значення з доступом для всіх громадян за аналогією з парком "Софіївка" в Умані. Про це сьогодні, 26 липня, заявив міністр Кабміну Олег Немчінов.

"Там ціла низка об'єктів була, основна – це була урядова резиденція "Межигір'я", навколо якої і будувалися усі ці схеми, які наразі розслідуються нашими антикорупційними органами. Але от коли ми почали оголошувати про пам'ятку, я вирішив подивитися, як правильно буде називатися – парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Межигір'я". З кінця 2021 року активно працювали у вирішенні цього питання", –

міністр Кабміну Олег Немчінов

Також, за словами Немчінова, керування парком буде здійснювати Міністерство екології. Крім того очільник Кабміну розповів, що в травні уряд спочатку надав дозвіл на створення такої пам'ятки, а потім вже підготував проєкт указу президента. Наразі він опрацьовується усіма службами в Офісі президента і ми вже чекаємо на ухвалення фінального рішення, поділився міністр Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, вцілілу після бомбардування експозицію з Бородянського музею представлять у Києві. Як повідомлялося раніше, в Іванкові планують створити мистецьку резиденцію імені Марії Примаченко.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.