Головні новини
Київ

Мер Києва Віталій Кличко оголосив про звільнення свого заступника та ще двох столичних чиновників (ФОТО)

Мова йде про заступника голови КМДА Петра Оленича, заступника директора КП "Спецжитлофонд" Юрія Леонова та заступника керівника КП "Київблагоустрій" Олексія Мушту.

Мер Києва Віталій Кличко оголосив про звільнення свого заступника та ще двох столичних чиновників (ФОТО) - зображення

З Київської міської державної адміністрації будуть звільнені посадовці, причетні до справи про заволодіння столичною землею, повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Зі своїх посад в КМДА будуть звільнені: заступник голови КМДА Петро Оленич, заступник директора КП "Спецжитлофонд" Юрій Леонов, заступник керівника КП "Київблагоустрій" Олексій Мушта", - написав Кличко.

Крім того, відзначив він, депутат Київради, голова земельної комісії Михайло Терентьєв має скласти депутатські повноваження.

"У сфері містобудування столиці та земельних відносин, як і говорили раніше, буде здійснена реорганізація. І не тільки в цих сферах. Зазначу щодо резонансної "земельної справи": місто надає правоохоронцям всі запрошувані документи та сприяє слідству", - додав мер.

Напередодні НАБУ оприлюднило записи розмов чиновників КМДА, яких прослуховували в межах операції "Чисте місто".

Вас може зацікавити

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер прийме президента України Володимира Зеленського та понад десяток інших європейських лідерів у Лондоні в неділю, 2 березня, щоб обговорити гарантії безпеки для Києва в разі припинення вогню з Росією.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.