Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

Мер Борисполя радить подавати на "Київобленерго" до суду


Фото: НК Бориспіль

У Борисполі та районі склалася критична ситуація із постачання електроенергії у домівки громадян.

Адже надійність передачі електричної енергії багато в чому визначається технічним станом обладнання. Підтримання енергообладнання в справному стані забезпечується шляхом своєчасного обслуговування та ремонту. Також з плином часу у громадян з'являється все більше електроприладів, через що трансформатори не витримують навантаження та виходять із ладу. Однак керівництво "Київобленерго" не дуже поспішає встановлювати додаткові трансформатори, при цьому надаючи людям неякісні послуги.

Так вчора, 11 грудня біля приміщення Бориспільського РП люди принесли шини і вимагали від керівництва увімкнути світло.

Представник "Київобленерго", який прибув до протестуючих громадян розповів, що на даний момент існує проблема із черговим персоналом, адже щоб підготувати електромонтера потрібно пів року. Також у місті відсутня чергова нічна бригада.

Представник обленерго запевнив, що якщо світла немає більше доби, чи напруга менша стандартної, то споживач пише заяву і "Київобленерго" має компенсувати різницю.

Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук на численні звернення громадян щодо проблем із електроенергією розповів, що зустрічався із генеральним директором ПрАТ «Київобленерго» Віталієм Шайдою з метою обговорення подальшого розвитку сфери електропостачання у місті Борисполі. Ні зустріч, ні офіційне листування бажаного результату не дали. Тож він рекомендував заявникам подавати до суду у зв’язку із невиконанням умов договору послуги електропостачання. 

В свою чергу на сторінці "Київобленерго" у Facebook з'явилася інформація щодо ситуації із відсутністю світла у Борисполі.

"Ми відновили електропостачання для 6 000 клієнтів приватного сектору у Борисполі. Вони опинились без світла через аварію на лінії 10 кВ «Рогозів».

Лінія відключилась аварійно 10 грудня о 13.40. Від неї живляться 58 трансформаторних підстанцій. Ми мобілізували бригади Бориспільского РП для ліквідації аварії і вже о 18.10 того ж дня відновили електропостачання 40 підстанцій и 4 500 абонентів. Далі продовжили роботи й випробування на лінії, щоб заживити ще 18 трансформаторних підстанцій і 1 500 клієнтів.

На місці аварії цілодобово працювали 3 бригади енергетиків. Роботи були ускладнені тим, що повітряна лінія має значну протяжність та проходить через приватні ділянки, що місяцями ускладнює доступ до опор.

Дякуюємо клієнтам за розуміння та витримку. Наразі диспетчерською службою перевіряються всі заявки про відсутність світла, щоб переконатися – всі мешканці міста забезпечені надійним електропостачанням".