Новини
Україна
Київщина
Здоров'я

Маєте запитання про жіноче здоров’я? Запитайте у лікаря в прямому ефірі

03.09.2019 Надiя Проценко 0

5 вересня о 12:00 на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог, членкиня європейського товариства гінекологів-ендокринологів, засновниця освітнього проекту для жінок «dr.Silina школа жіночого здоров‘я» Наталя Сіліна відповідатиме на питання пацієнтів про жіноче здоров’я у рамках формату «Запитай у лікаря».

Не знаєте, які контрацептиви є ефективними? Прагнете дізнатися більше, як попередити розвиток раку молочної залози? Що робити з нерегулярним менструальним циклом? Маєте своє запитання? Напишіть його під публікаціями у Facebook та Twitter, а лікар відповість на них у прямому ефірі.

Формат «Запитай у лікаря» – це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше питання, що не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з вашим лікарем.

Однак МОЗ України наголошує, що будь-які консультації щодо стану здоров’я насамперед слід отримувати у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я.

Джерело: МОЗ України