Новини
Україна
Київщина
Бориспіль
Світ-суспільство
Україна-суспільство

МАУ припинить виконання рейсів в Амман, Мінськ і Ригу

25.10.2019 Оксана Кириленко 0

Із 16 листопада Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України " скорочує програму польотів, повідомляється в прес-релізі компанії.

«Авіакомпанія" Міжнародні Авіалінії України "оптимізує систему хаба в міжнародному аеропорту Бориспіль з урахуванням коливань попиту, транзитних потоків, прогнозів розвитку економіки України та ситуації з необхідністю обльоту території Російської Федерації. Скорочення програми польотів обумовлено необхідністю оптимізації витрат авіакомпанії і повернення її в зону беззбитковості », - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з негативною рентабельністю МАУ припинить виконання рейсів в Амман, Мінськ і Ригу. Повітряне сполучення між Києвом і Пекіном буде призупинено, а частота польотів за маршрутом Київ - Бангкок - Київ буде знижена до трьох щотижневих рейсів.

«Такі зміни вступлять в силу з 16 листопада і будуть діяти до вироблення урядом України ефективного рішення по створенню рівних конкурентних умов для українських та іноземних перевізників при виконанні рейсів з обльотом території Російської Федерації», - заявили в МАУ.

Власні регулярні рейси МАУ в пункти Західної Європи будуть виконуватися в денний час з вильотом з Києва в проміжку 09:30 - 10:30 і прильотом до Києва в проміжку 17:30 - 18:30 за місцевим часом. Частота польотів між Києвом і Брюсселем, Копенгагеном, Стокгольмом, Краковом і Мадридом зросте до щоденної. Двічі в день будуть виконуватися рейси за маршрутами Київ - Лондон - Київ і Київ - Вільнюс - Київ.

Власні регулярні рейси МАУ в Каїр, Дубаї, Анкару, Ізмір, Єреван, Баку і Тегеран будуть виконуватися в нічний час з вильотом з Києва в проміжку 20:00 - 21:00 і прильотом до Києва в проміжку 7:30 - 8:45 за місцевим часом. Польоти в Тель-Авів, Стамбул і Тбілісі будуть виконуватися по кілька разів на день.

Авіакомпанія МАУ буде продовжувати забезпечувати регулярне повітряне сполучення між містами України, пов'язуючи столицю з Одесою, Харковом і Львовом двома рейсами в день, а з Дніпром, Херсоном, Чернівцями, Запоріжжям та Івано-Франківському - щодня.

У період зимової навігації кількість рейсів МАУ між Києвом і Торонто зросте з двох до трьох на тиждень. Також, з 16 листопада відбудуться зміни в розкладі рейсів в Нью-Йорк - виліт з Києва переноситься на 11:30, приліт до Києва - на 16:20 відповідно. Рейси до США і Канади будуть виконуватися на літаках Boeing-777.

Кількість щотижневих рейсів між Києвом і Делі збільшиться до п'яти в сезоні Зима 2019/2020, а потім і до семи в сезоні Літо 2020. На даному маршруті МАУ буде експлуатувати літаки Boeing-767.

«У зв'язку зі змінами плану польотів далекомагістральних рейсів виконання дублюючих нічних рейсів і дублюючих денних рейсів МАУ на східних напрямках буде скорочено. Авіакомпанія МАУ запропонує пасажирам зміну маршруту перевезення при наявності такої можливості або повернення вартості квитка, якщо зміна маршруту неможлива або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу », - йдеться в прес-релізі.