Новини
Боярка

Маршрут №1 у Боярці: виконком відмовив старому перевізнику


В рамках виконавчого комітету члени Боярської міськради розглянули питання щодо подовження договору з компанією "Агробудтранс". Однак багатьох не влаштувала низька якість перевезень на маршруті №1. Зокрема, член виконкому Тетяна Кочкова стверджувала, що водії ходять у туалет "деінде", адже за відвідування кімнати їм необхідно платити. Директор підприємства Марія Мазуркевич цей факт заперечила: на туалет для водіїв виділили 33 тисячі гривень та домовились про спільне використання кімнати з перевізником "Універсалтранс". Марія Мазуркевич пообіцяла після підписання договору "оновити" парк старішими моделями "Рута", бо обслуговування "Богданів" та "Євро-2"є нерентабельним для підприємства. “Виручка складає вартість дизпалива. Якщо дизпаливо із серпня по лютий в ціні коливалось, то запчастини в ціні виросли. Впливає також мінімальна зарплата, яка зросла”, - сказала директор, натякнувши на важливість підвищення тарифів.
“Я не проти того, що 4 гривні не вистачає, щоб покривати видатки. Ми згодні піднімати. Але ми все одно будемо вимагати, щоб у місті йшла заміна цих страшних брудних автобусів, які не тільки на вашому машруті, а і на всіх інших. І якщо ми піднімаємо ціну на проїзд, ми вимагаємо, щоб там працювала нормальна техніка”, - відповів голова міськради Олександр Зарубін.
Також директор підприємства поскаржилась на нерозчищену дорогу біля коледжу екології. На це Валерій Шульга відповів, що снігоприбиральна техніка працювала в цілодобовому режимі (раніше "Погляд" писав, що це зовсім не так). В результаті більшість членів виконавчого комітету вирішила почекати наступного засідання та обрати більш якісного перевізника на маршрут. Нагадаємо, маршрут №1 курсує по місту Боярка від залізничного вокзалу до Коледжу екології та природних ресурсів.