#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Анонси
Довкілля
Україна-суспільство

Марш за тварин в Україні відбудеться у жовтні та завдяки штучному інтелекту

28.09.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Всеукраїнський марш за тварин через пандемію вперше перенесуть в онлайн-простір.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили на Facebook-сторінці гуманістичного руху за права тварин UAnimals.

Опівдні третього жовтня в Україні відбудеться марш за тварин без маршу. Цьогоріч через пандемію організатори вирішили провести захід в інноваційному форматі. Вперше у світі зоозахисна акція такого масштабу відбудеться завдяки штучному інтелекту. Подія відбудеться у колаборації з командою RefaceAI та їх технології Face-swap.

Фото: Facebook/UAnimals

Нагадаємо, про те, що цьогоріч зоозахисники не вийдуть на вулиці українських міст на марш за тварин, стало відомо ще на початку вересня. Тоді ж повідомили, що захід відбудеться у новому форматі.

«Жорстокість не знає карантину, а значить, боротьба триває. Цього року ми проведемо подію в інноваційному форматі і доведемо, що жоден карантин не здатен поставити на паузу боротьбу за порятунок тварин», – зазначає засновник гуманістичного руху UAnimals Александр Тодорчук.

Натомість у Reface, першому українському AI-додатку, який очолив топ американського AppStore, підкреслюють, що тема гуманності та ідеї, які відстоює UAnimals, їм «резонують».

«Переконаний, організація першого у світі віртуального маршу за права тварин може дати початок геть новому підходу до використання AI-технології Reface у масових заходах. Особливо у новій post-COVID реальності, де офлайн-зустрічі будуть не такими доступними, а запит на персоналізовану комунікацію буде лише рости», – сказав співзасновник Reface Дмитро Швець.

Варто зазначити, що у 2018 році до зоозахисної акції долучилося 19 міст, а в 2019-му 24 міста та навіть Антарктида. Ми розповідали також, що у Вишгороді застрелили собак. «Погляд» з'ясовував, що призвело до такої жорстокості.