Марафон Чурюмова, приурочений до 85-річчя всесвітньо відомого українського астронома
![Марафон Чурюмова, приурочений до 85-річчя всесвітньо відомого українського астронома Марафон Чурюмова, приурочений до 85-річчя всесвітньо відомого українського астронома - зображення](/storage/resized/lg/news/95a78de7-e121-49be-b134-5e13accb06f2/274297753_505209014445700_7106519512684719693_n.jpg)
Київський національний університет імені Тараса Шевченка спільно з Науковим ліцеєм Клима Чурюмова розпочинає Марафон Чурюмова, приурочений до 85-річчя всесвітньо відомого українського астронома.
У рамках марафону відбудуться:
екскурсії на спостережну станцію в Лісниках та в обсерваторію
майстер-класи з астрометрики, астрофотографії від учнів Клима Чурюмова
публікації цікавих фактів із біографії, спогадів, відвідування кабінету Клима Чурюмова
профорієнтаційні лекції для тінейджерів про фізиків, астрономів
лекції з кометології про рух, будову, розвиток комет, вікторина
Старт марафону – 25 лютого, оголошення переможців – 12 квітня.
Марафон призначений для школярів та їхніх батьків, яким цікаво подивитись вгору на зоряне небо і відкрити дивовижний світ комет.
Після відомого фільму "Не дивіться вгору" про астрономів і кометну загрозу ми обрали хештег #подивіться_вгору як заклик не лише до відкриття краси Всесвіту, а й розвитку критичного мислення. Заклик до дій. Адже Клим Чурюмов завжди був відкритим до пізнання світу, відстоював принципи чесності і гідності в науці, займав громадянську позицію.
Стежте за відкриттям Марафону Чурюмова 25 лютого на сторінках КНУ.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.