Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Культура
Новини світу

Маленька бориспільчанка здобула перемогу на чотирьох музичних фестивалях


фото: Тамара Калініченко

Учениця Бориспільської дитячої музичної школи Олена Калініченко (2 клас, естрадний вокал, викладач Ірина Климук) не нудьгує під час карантину, а здобуває перемогу на українських та міжнародних конкурсах.

Як повідомляє Borispol.org.ua  на міжнародному фестивалі-конкурсі "Зоряний олімп", який проходив у Полтаві, Олена отримала диплом лауреатки І ступеня в номінації "Вокальне мистецтво", жанр "Естрадний вокал", ІІ вікова категорія.

На дистанційному міжнародному фестивалі-конкурсі "Україна єднає світ", який проходив у Києві, нагороджена дипломом І ступеня в номінації "Естрадний вокал" серед дітей віком від 10 до 13 років і мпеціальним диплом від членкині журі – Заслуженої артистки України Пирогової Тетяни – Енергія світла. А також в Олени І місце у Номінації Розмовний жанр.

На міжнародному конкурсі-фестивалі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва "Талановиті діти України" (приходив у Києві 25.04.20 р.) нагороджена дипломом І ступеня в номінації "Естрадний вокал", Toy (Netta Eurovizion Song), молодша вікова категорія. На фестивалі "ALL Ukrainian online competition" іще стала лауреатом І премії в номінації "Естрадний вокал", вікова категорія 8-10 років.

Також маленька зірочка знімається у епізодичних ролях українських телепередач.

фото: Тамара Калініченко