#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Майже третина вчителів провалили сертифікаційний тест ЗНО

02.04.2021 Оксана Кириленко 0

27% вчителів початкових класів, які цього року складали ЗНО в рамках проєкту сертифікації педагогічних працівників, не змогли подолати пороговий бал тесту.

Фото з відкритих джерел

Сертифікація педагогічних працівників - це одна зі складових реформи «Нова українська школа».

Про це розповіла Державна служба якості освіти України.

Тест містив 100 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування мав можливість отримати 1 бал. Для успішного складання іспиту вчителям необхідно було набрати щонайменше 60 балів.

Тест перевіряв теоретичні знання з освітніх галузей, володіння методикою навчання, здатності планувати й організовувати освітній процес тощо.

Вчителі беруть участь у сертифікації добровільно і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

Педагоги, які успішно пройдуть всі три етапи, отримають надбавку у 20% до зарплатні. До того ж сертифікація зараховується як проходження чергової або позачергової атестації, що є підставою для присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії.

Учасники, які подолали визначений пороговий бал, зможуть взяти участь в другому етапі сертифікації, який передбачає заповнення анкети самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Анкети самооцінювання приймаються Державною службою якості освіти до 15 квітня за електронними адресами: [email protected] або [email protected].

«Погляд» повідомляв, як учням вступати до університетів, якщо вони не мають ID-паспорту.

«Погляд» розповідав про ЗНО-2021: що необхідно знати учасникам?

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.