Новини
Культура
Україна-суспільство

“Майдан. Пряма мова”: в столиці презентували нову книгу

18.09.2019 Кочкина Марина 0

Національний музей Революції Гідності презентував першу книжку видавничої серії усних історій “Майдан. Пряма мова” і анонсував вихід наступних двох. Книга містить дуже особисті і різні історії.

Особливість книги в тому, що вона містить матеріал, який був записаний одразу після Революції Гідності. Зараз продовжується запис інтерв’ю, зокрема й повторних, завдяки яким автори-упорядники спостерігають, як відрізняються свідчення про одну й ту саму подію однієї й тієї людини з відривом у 5 років.

“Бачимо, що інтерес до цієї книги дуже великий. Тож має бути не тільки друге, а навіть третє видання, бо вже є матеріали на ще дві книги. Орієнтовно по 30-35 інтерв’ю. Вони зберігатимуть ту ж структуру, що і перша книжка - спогади волонтерів, медиків, релігійних діячів, учасників громадських об’єднань і тих, хто просто сам, з власної ініціативи виходив на Майдан. Це будуть нові люди, нові враження. Друге видання плануємо випустити до 21 листопада, до Дня гідності та свободи. А третє видання будемо готувати з наступного року”, - сказала куратор видавничих проєктів Національного музею Революції Гідності Ольга Сало.

“Книжка розповсюджується безкоштовно. Можна просто звернутися в Музей Революції Гідності, і ми надішлемо примірник, якщо це не особисто людині, а в якусь бібліотеку”, - уточнила Ольга Сало.

Укрінформ