Новини
Анонси
Україна-суспільство

Майбутніх прокурорів запрошують на конкурс

18.10.2020 Косянчук Інна 0

Підвищити фахову обізнаність пропонують тренінговий центр прокурорів України спільно з Офісом Генпрокурора та МОН.

В Україні відбудеться конкурс творчих та/або наукових робіт за напрямами прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» у закладах вищої освіти, на тему: «Прокуратура та громадські активісти: чи можливе налагодження взаємодії». Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

І звертає увагу, що тренінговий центр прокурорів України спільно з Офісом Генерального прокурора та Міністерством освіти і науки України запрошують конкурсантів узяти участь у в одній із таких категорій:  доповідь;  презентація;  творча публікація;  творча візуалізація;  відеоролик.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися за посиланням.

Щодо дедлайнів конкурсу, МОН повідомляє: «Учасникам необхідно з 9 жовтня до 13 листопада 2020 року (включно) заповнити анкету учасника (google form) за посиланням та завантажити матеріали конкурсної роботи з однієї із запропонованих категорій. 25 листопада 2020 року – оголошення результатів Конкурсу на сайті Тренінгового центру прокурорів України по кожній категорії. 30 листопада 2020 року – нагородження переможців. Творчі та наукові роботи виконуються державною мовою».

Довідки: за електронною адресою: studkonkurs2020@gmail.com; за телефонами: +38-068-876-51-75 – Анастасія Маркелова, начальник відділу зовнішніх зв'язків Тренінгового   центру прокурорів України; +38-093-95-37-481 – Дар’я Нефьодова, прессекретар Тренінгового центру прокурорів України.

Як повідомляв «Погляд»,