#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Києво-Святошинський район

"Люди Київсвяту" пропонують створити окрему філію "Укрзалізниці" для приміських напрямків

18.09.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Цензор.НЕТ

Активісти звернулись до міністра інфраструктури Владислава Криклія та голови КОДА Михайла Бно-Айріяна зі своїми пропозиціями щодо транспортної реформи.

Так громадська платформа "Люди Київсвяту" наприкінці 2018 року провела дослідження, висновком з якого стала необхідність співпрацювати зі столицею для подолання проблем з транспортом.

"Згідно результатів дослідження щодня на роботу з одного району в місто Київ зранку та ввечері назад вирушають з населених пунктів понад 150 тисяч чоловік. При цьому переважна кількість цих людей користується не громадським транспортом, а легковими авто, що створює надзвичайне, понаднормативне навантаження на дороги. Наявний громадський транспорт в районі фактично не існує: "електрички", "маршрутки" відлякують людей, рухомий склад в жахливому стані, - йдеться у зверненні активістів. - Як наслідок, порівняння фактичної та нормативної інтенсивності руху, наприклад, по вулиці Пушкінській в Софіївські Борщагівці перевищує нормативну у 18 разів, вулиці Соборної у 21 раз! Зафіксовано, що середня швидкість руху транспорту становить в ранкові часи 24 км на годину".

Активісти розробили методи, за допомогою яких можна вирішити транспортну проблему. Вони пропонують створити залізничну філію "Київська агломерація", яка підпорядковуватиметься "Укрзалізниці" та займатиметься приміськими перевезеннями. "Люди Київсвяту" передбачають, що для цієї філії буде окремий рухомий склад і тариф за проїзд.

Далі активісти відзначають за доцільне продовжити лінію трамваю до Білогородки і Вишневого, а також впровадити великі приміські автобуси від перевізника "Київпастранс".

Важливим пунктом у зверненні платформи є будівництво залізничних переїздів, реконструкція в'їздів до Києва, а також будівництво дворівневих розв'язок у Стоянці та на розворотах до сіл Чайки і Петропавлівська Борщагівка.