Новини
Україна
Київщина
Світ-суспільство
За кордоном

Людмила Денісова: до Мазура допустили українського консула

09.11.2019 Косянчук Інна 0

Уповноважений Верховної Ради з прав людини взяла ситуацію з затриманням Тополі під особистий контроль

Сьогодні, 9 листопада, о восьмій ранку за запитом Росії через Інтерпол був затриманий польськими прикордонниками Ігор Мазур (Тополя), який їхав до Польщі, аби відвідати офіційний захід за запрошенням польської сторони. Про це повідомляв «Погляд». Ігор Мазур є співробітником Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Як нещодавно повідомила на своїй Фейсбук-сторінці Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, «до Ігоря Мазура допустили українського консула. З'ясовуються обставини затримання. Тримаю ситуацію на особистому контролі».

Трохи раніше Людмила Денісова повідомляла, що до Мазура не допускають українського консула та не надають адвоката.

«У понеділок, 11 листопада, в місті Холм буде вирішуватися питання про взяття нашого колеги під варту з метою екстрадиції в Росію. Закликаю Міністерство закордонних справ максимально сприяти звільненню Ігоря Мазура — українського громадського активіста та учасника російсько-української війни на Донбасі. Також, звертаюсь до представників ЗМІ з проханням максимально допомогти поширити інформацію, аби не допустити судилища та видачі Ігоря Мазура Російській Федерації», зауважила Людмила Денісова.