#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Лихий подих війни: в Ірпені пом’янули Олександра Давидчука, який загинув у АТО

27.07.2020 Погляд

27 липня на Ірпінському міському кладовищі вшанували пам'ять мужнього захисника України Олександра Давидчука, який цього дня загинув у зоні проведення АТО.

Смерть спіткала Героя у 2014 році, коли під час важкого бою поблизу м. Лутугине (Луганщина) полягли 12 бійців та командир батальйону «Айдар».

Разом з ним загинув наш земляк Микола Личак, а ще один житель Ірпеня – Олександр Ніколаєць – отримав тяжкі поранення (на жаль, помер цього року на мирній землі).

Олександр Давидчук пройшов війну в Афганістані. А відлетів у вічність, захищаючи рідну землю від ворожої російської окупації.

Добрим словом мужнього воїна згадали його побратими на чолі з головою Ірпінської спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО Ігорем Панасюком.

Давидчук та Личак у складі волонтерської групи вирушили провідати своїх земляків у зоні проведення антитерористичної операції.

Відчувши лихий подих війни, вирішили боронити Україну, як це роблять справжні чоловіки, добровольцями в «Айдарі».

Поділилися спогадами про Олександра Давидчука його рідні, для яких шість років тому з його смертю перевернулося життя. І цей біль неможливо нічим заглушити.

Фото: ІА "Погляд"