Новини
Україна
Здоров'я

Ляшко: в Україні вакциновано 38% населення (ВІДЕО)

06.12.2021
У 16 регіонах країни 40% дорослого населення має принаймні одне щеплення.

В Україні від COVID-19 повністю вакциновано вже 38% дорослого населення, 44,2% отримали принаймні одне щеплення.

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

 «В Україні вже 16 регіонів, у яких вакциновано понад 40% дорослих принаймні однією дозою. І 6 регіонів, в яких повний курс щеплень закінчили вже більш як 40% жителів» - сказав Віктор Ляшко.

Також він зазначив, що найвищий відсоток щеплених — у Збройних силах. Повністю щеплені двома дозами майже 92% військових.

За даними МОЗ, серед лідерів по вакцинації Київ - 66,9% вакциновано принаймні однією дозою, Київська - 55%, Полтавська 50,8%, Дніпропетровська - 48,9% області. За останній тиждень до цих лідерів вакцинації приєдналися Черкаська та Сумська області.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час свого брифінгу зазначив, що не зважаючи на те, що в Україні четвертий тиждень триває спад захворюваності на COVID-19, епідемія коронавірусної хвороби ще не завершилась і закликав українців вакцинуватися.

Крім того, він нагадав, що відсьогодні почали діяти нові карантинні правила, зокрема для відвідування громадських закладів, театрів, кіно, кафе, ресторанів, спортзалів, готелів тощо.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що наразі нового штаму «Омікрон» в Україні не виявлено.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.