#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Здоров'я

Від сьогодні на Київщині посилять карантинні обмеження

06.12.2021 0
Дотримання карантинних обмежень у громадських місцях та в транспорті перевірятимуть ретельніше.

Від сьогодні на Київщині посилять карантинні обмеження - зображення

Про це повідомили в КОДА.

Від сьогодні, 6 грудня, на Київщині набирають чинності оновлені правила карантину, відповідно до яких посилять перевірки дотримання карантинних обмежень в громадських місцях та в транспорті.

«Ми змушені посилити перевірки дотримання обмежень карантину».

голова Київської ОДА Василь Володін

До таких заходів вирішили вдатися, аби зменшити навантаження на медичну систему, адже до стаціонарів здебільш попадають саме ті хворі, які не пройшли повний курс щеплення. Отож, з понеділка навіть на жовтому рівні відвідувати громадські заклади й працювати в них можна буде лише вакцинованим щонайменше однією вакциною або з наявним негативним тестом або сертифікатом про одужання. Натомість пасажирам громадського транспорту потрібно буде мати відповідні документи. А перевозити людей можна буде лише в кількості, яка не перевищує сукупну кількість місць сидіти та 50% місць стояти, що передбачено технічною характеристикою транспортного засобу.

Нагадаємо, в грудні Україна опинилася в топ-15 за захворюваністю на COVID-19 у світі, а через новий COVID-19 Omicron Україна закриває кордон.

Від сьогодні на Київщині посилять карантинні обмеження - зображення

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.