Чорнобиль
Події

Лукашенко заявив, що відправив на Чорнобильську АЕС “білоруських фахівців”

Білоруським спеціалістам нібито наказали забезпечити електропостачання станції.

Лукашенко заявив, що відправив на Чорнобильську АЕС “білоруських фахівців” - зображення

Як повідомило білоруське державне інформагенство, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко заявив, що доручив білоруським спеціалістам забезпечити енергопостачання Чорнобильської АЕС, захопленої російськими окупантами.

Зазначається, що 9 березня Лукашенко начебто мав телефонну розмову з президентом росії володимиром путіним, і той його поінформував про ситуацію в районі Чорнобильської АЕС. Він також додав, що на ЧАЕС уже направили білоруських фахівців.

"Міністру енергетики доручено негайно подати туди електроенергію. У нас лінія електропередачі з радянських часів є, вона законсервована. Її треба негайно відновити.

За тимчасовою схемою доведеться, мабуть, до підстанції Чорнобильської електростанції подавати цю електрику, щоб у штатному режимі забезпечити безпеку Чорнобильської станції. Потрібно передбачити всі варіанти", – заявив невизнаний лідер Білорусі.

Нагадаємо, через дії російських загарбників Чорнобильська АЕС повністю залишилась без електропостачання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.