#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

Лукашенко заявив про намір створити союз з Росією (ВІДЕО)

14.12.2021
Союз його країни та РФ «буде більш потужний, продуманий і просунутий».

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив про створення союзу Росії та Білорусі, який буде потужнішим від ЄС.

Про це він повідомив в інтерв'ю турецькій телерадіокомпанії TRT.

При створенні нового об'єднання врахують усі помилки Європейського Союзу та візьмуть усе найкраще з Радянського Союзу. За його словами, це зробить нове об'єднання потужнішим.

«Цей союз буде більш просунутим і стабільнішим. По-перше, тому що ми врахуємо всі помилки Європейського Союзу, щоб їх не повторювати, а досвід використовуватимемо, позитивний досвід.

А по-друге, адже ми вийшли з єдиної держави – з Радянського Союзу, і ми багато чого вже там спробували. Ми знаємо, що нам залишити з радянського минулого і що нам у майбутньому не знадобиться», - розповідає Олександр Лукашенко.

Також він відзначив, що вони не ставлять конкретних термінів, а будуть йти «крок за кроком, вирішуючи проблеми».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.