Новини
Київщина
Чорнобиль
Пригоди

Ловися рибка: на Іванківщині виявлено порушення правил промислового рибальства

05.12.2019 Руслан Семенець 0

Під час проведення рейдів в акваторії Київського водосховища головними державними інспекторами зафіксовано порушення правил промислового рибальства.

Рибалка незаконно виловив рибу у такій кількості: плоскирка - 22 екз., плітка - 14 екз. та білизна - 2 екз. Загальна вага риби становить 36 кг. Нанесені збитки складають 19 942 грн.
Інцидент стався на Київському водосховищі, поблизу села Страхолісся (52 бакен) Іванківського району Київської області. На порушника складено протоколи за ч. 5 ст. 85 КУпАП.

В Управлінні Держрибагентства у Київській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18. Про порушення Правил любительського чи промислового рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаними номерами телефону.

Довідкова інформація:
Згідно з ч. 5 ст. 85 КУпАП (порушення правил здійснення інших видів спеціального використання об’єктів тваринного світу) окрім суми збитків, завданих рибному господарству, які розраховуються за методикою, на користувача накладається штраф у розмірі від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих об’єктів тваринного світу чи без такої.

Київський Рибоохоронний Патруль