Ліцеїсти спортінтернату з Білої Церкви - призери чемпіонату України з лижоролерів
17 вересня 2019 року в Чернігові завершився чемпіонат України з лижоролерів серед юнаків та дівчат, в складі збірної команди Київської області взяли участь вихованці комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70808391_2352694284812914_6900565672053440512_n.jpg)
Ліцеїсти відділення лижних гонок в запеклій боротьбі показали наступні результати: Пелепей Павло в гонці класичним стилем на дистанції 3,5 км виборов срібну нагороду; Пантюк Анна в гонці класичним стилем на дистанції 3,5 км виборола бронзову нагороду; Максименко Ангеліна та Терещенко Анастасія в кросі на дистанції 3 км та 2 км здобули бронзові нагороди.
"Вітаємо наших вихованців та тренерів відділення з вдалим виступом і бажаємо подальших перемог", - написали на сторінці спортзакладу.