Новини
Українка

Літаючі балкони

18.06.2019 Нецвєтаєва Олена 0

Проблеми зі старим житловим фондом в Українці, як і більшості міст країни, стоїть дуже гостро. Питання з каналізаційними комунікаціями, прогнившими покрівлями та багато іншого турбують не тільки мешканців, а і керівництво нашого міста. Новостворені ОСББ швидше вирішують ці проблеми, але не всі можуть так швидко зорганізуватися, а деякі моменти треба вирішувати негайно. 

    В будинку, за адресою вулиця Юності, 25, існує проблема, за яку треба було взятись ще декілька років тому. Торцеві балкони почали просто падати на землю шматками. Поки не на голови перехожим, але старі конструкції вже давно несуть загрозу не тільки тим, хто мешкає в будинку, а й тим, хто ходить поруч.

    Днями спеціальна комісія обстежила усі аварійні балкони. За їх висновком торцевий балкон 6, 7, 8 і 9 поверхів потребують оновлення. Декілька виконавців відмовились виконувати такі види робіт через їх складність. Але Виконавчий комітет Української міської ради знайшов компанію, яка готова провести демонтаж старих балконів і побудувати нові. 

    Тепер на наступній сесії депутати Української міської ради будуть приймати рішення, чи треба виділити на це гроші. Після ремонту балконів по вулиці Юності, 25 обстеження з питань реконструкції аварійних балконів пройдуть і інші будинки.