Літаком «Маямі-Київ» зі США прибули 259 пасажирів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94393193_1583731555111920_2001096374979919872_o.jpg)
В «Борисполі» прикордонники оформили евакуаційний рейс з Маямі із 259 пасажирів, майже половина з яких – українські учні, які потрапили за океан за американською освітньою програмою FLEX .
Після приземлення співробітники санітарно-карантинного підрозділу разом з прикордонниками Окремий контрольно-пропускний пункт "Київ" здійснили температурний скринінг усім без винятку пасажирам.
Підвищення температури та скарг на самопочуття зафіксовано не було.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94507629_1583731645111911_3635752694385213440_o.jpg)
І хоча усі пасажири цього рейсу налаштовувалися на обов’язкову обсервацію, по прильоту в Україну у них з’явився вибір. Уряд України вніс зміни щодо порядку проходження карантину особами, які прибули з-за кордону. Тепер охочі на два тижні ізолюватися вдома мають таку можливість за умови реєстрації в додатку «Дій вдома».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94570719_1583731481778594_6301879176957788160_o.jpg)
Пасажирам рейсу з Маямі, які надали перевагу не обсервації, а самоізоляції з використанням додатку, представники Мінінфраструктури надали допомогу в реєстрації. Загалом «Дій вдома» на свої гаджети встановили майже двісотні пасажирів цього літака.
Згодом ці пасажири відправилися на самоізоляцію за вказаною адресою. Решту осіб, які прибули зі США, відправилися на обсервацію.