Лісова служба США провела семінар-тренінг з фахівцями підприємств та ДСНС України
Викладачі Міжнародних програм Лісової служби США провели семінар-тренінг з фахівцями підприємств ДАЗВу, Чорнобильського заповідника та представниками системи ДСНС з усіх регіонів України щодо створення та роботи Операційного центру з надзвичайних ситуацій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79227202_551219608768464_8863319679981060096_o.jpg)
Співпраця між Лісовою службою Сполучених Штатів Америки та Україною в галузі охорони лісів від пожеж та інших надзвичайних ситуацій триває вже не перший рік. Оскільки система організації гасіння масштабних пожеж налагоджена американцями на достатньо високому рівні, вони діляться з нами і знаннями, і досвідом, а, часом, і спеціальним спорядженням.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78747483_551219598768465_744873154488303616_o.jpg)
За твердженням американців, навчання в цій групі було одним з найуспішніших і найбільш результативних, оскільки слухачі мали гарну фахову підготовку та бажання сприймати нову інформацію. Зрештою, спеціалісти Чорнобильського заповідника та й інших підприємств були активними, бо зацікавлені в пожежній безпеці на природоохоронній території та зони відчуження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79427212_551219812101777_6057542352958914560_o.jpg)
В підсумку учасники тренінгу отримали сертифікати, у врученні яких брали участь куратори та викладачі зазначеної програми від США, заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький та представники адміністрації Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (до речі, саме в приміщенні останнього і відбувався кількаденний захід).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78925870_551219708768454_3113505235495026688_o.jpg)
Крім суто навчання, в ці дні керівництво та фахівці Чорнобильського заповідника провели зустрічі з керівниками Інституту державного управління у сфері цивільного захисту та представниками інших навчальних закладів ДСНС України, під час яких була висловлена зацікавленість у подальшій співпраці.