Новини
Україна
Київщина
Чорнобиль

Лісова служба США провела семінар-тренінг з фахівцями підприємств та ДСНС України

11.12.2019 Руслан Семенець 0

Викладачі Міжнародних програм Лісової служби США провели семінар-тренінг з фахівцями підприємств ДАЗВу, Чорнобильського заповідника та представниками системи ДСНС з усіх регіонів України щодо створення та роботи Операційного центру з надзвичайних ситуацій.

Співпраця між Лісовою службою Сполучених Штатів Америки та Україною в галузі охорони лісів від пожеж та інших надзвичайних ситуацій триває вже не перший рік. Оскільки система організації гасіння масштабних пожеж налагоджена американцями на достатньо високому рівні, вони діляться з нами і знаннями, і досвідом, а, часом, і спеціальним спорядженням.

За твердженням американців, навчання в цій групі було одним з найуспішніших і найбільш результативних, оскільки слухачі мали гарну фахову підготовку та бажання сприймати нову інформацію. Зрештою, спеціалісти Чорнобильського заповідника та й інших підприємств були активними, бо зацікавлені в пожежній безпеці на природоохоронній території та зони відчуження.

В підсумку учасники тренінгу отримали сертифікати, у врученні яких брали участь куратори та викладачі зазначеної програми від США, заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький та представники адміністрації Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (до речі, саме в приміщенні останнього і відбувався кількаденний захід).

Крім суто навчання, в ці дні керівництво та фахівці Чорнобильського заповідника провели зустрічі з керівниками Інституту державного управління у сфері цивільного захисту та представниками інших навчальних закладів ДСНС України, під час яких була висловлена зацікавленість у подальшій співпраці.

Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник