Новини
Київщина
Кримінальні новини

Лікарі психлікарні відпускали вбивцю погуляти за межі закладу

15.05.2019 Оксана Кириленко 0

У кінотеатрі на Київщині затримали відомого спортсмена, який 2017 року вбив людину. Мова йде про
віце-чемпіона Світу та призера чемпіонату Європи по боротьбі сумо, майстра спорту України з греко-римської боротьби та майстра спорту України міжнародного класу із сумо Дмитра Слепченка.
У 2016 та 2017 роках у Києві затриманий двічі вчиняв стрілянину. У результаті загинула одна людина. Суд заарештував підозрюваного без права внесення застави, проте згодом йому діагностували психічне захворювання та помістили до психіатричного закладу закритого типу.

Поліцейські встановили, що чоловік вступив у змову з лікарями закладу та систематично залишав його, повертаючись назад тільки на ніч.

У поліції вирішують питання про повідомлення про підозру чотирьом особам: Слепченку за втечу зі спеціалізованого лікувального закладу закритого типу, двом лікарям – за невиконання судового рішення службовою особою спеціального лікувального закладу  та пособництво у втечі зі спеціалізованого лікувального закладу закритого типу; також пособництво у втечі можуть інкримінувати співмешканці затриманого.

Також поліція планує призначити додаткову експертизу для перевірки обґрунтованості попередніх висновків експертів Київського Центру судово-психіатричних експертиз та Дніпровського Центру судово-психіатричних експертиз та перевірки можливих фактів винесення ними завідомо неправдивого висновку експерта щодо встановлення психічного стану затриманого, сказав начальник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Роман Осуховський.