Новини
Київщина
Яготин
Здоров'я

Лікарі інституту ім. М. Амосова обстежили яготинців

04.02.2020 Оксана Кириленко 0

Акція "Здорове серце" пройшла у дитячій поліклініці КНП "Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Яготинської районної ради.

Прийом пацієнтів вели: дитячий та дорослий кардіохірурги та лікар УЗІ діагностики. Обстеження проводилося на сучасному обладнанні, яке дозволяє одразу поставити точний діагноз. Насамперед медики оглянули дітей, які потребували кардіологічного обстеження. Та мали можливість перевіритись у столичних кардіологів і дорослі. Аби уникнути черг пацієнти попередньо мали можливість записатися на прийом до столичних спеціалістів. 

Директор інституту ім Амосова Василь Лазоришинець запевнив, що фахівці приїдуть до Яготина знову.

«Сьогодні наша бригада приїхала у складі дитячого та дорослого кардіологів, лікаря-діагноста УЗД і кардіохірурга. Тобто це комплексна бригада, яка матиме змогу оцінити стан пацієнтів після чого прийме рішення щодо подальшого лікування. Вже в ході сьогоднішньої розмови з головним лікарем цієї лікарні домовились, що можливо за місяць ми приїдемо знову, адже є необхідність оглянути ще близько 60 діток, які мають проблеми із серцем».

За словами Василя Лазоришинця, хворих, які потребуватимуть оперативного втручання прооперують безкоштовно.

Голова оргкомітету акції "Здорове серце" Віталій Ярема запевнив, що акція проводитиметься і в подальшому в інших районах області. 

 "Торік ми вже провдили таку акцію на Переяславщині, цього разу на Яготинщині. Я вражений, що так багато діток хворіють на серцево-судинні захворювання. На превеликий жаль, сьогодні на селі та районних центрах висококваліфікована медицина, особливо яка стосується кардіології,  відсутня, тому я звернувся до свого товариша, директора інституту Амосова Василя Лазоришинця і він із задоволенням погодився провести виїзні обстеження діток і надати кваліфіковану медичну допомогу" - додав він і зазначив, що Інститут наразі перебуває у пілотному проекті за яким держава відшкодовуватиме вартість лікування дітей до 18 років, вагітним жінкам, учасникам АТО, безкоштовно в Інституті лікуватимуть і невідкладні та екстрені стани.

За інформацією: Київська обласна рада