#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Києво-Святошинський район

Лазня від Боярської міськради: що й за скільки

22.01.2019 Катерина Бенке 0

Днями комунальне підприємство "Банно-оздоровчий комплекс" Боярської міської ради повідомило про підвищення тарифів на свої послуги.

Відтепер година у паровій лазні у будні коштуватиме 50 гривень (у вихідні та вечір п'ятниці - 60 гривень), а відвідування кам'яної лазні - 55 гривень/година (вихідні та вечір п'ятниці - 65 гривень).

Для пенсіонерів діють пільгові тарифи - 25 гривень за годину. Дітям до 7 років та людям старшим за 90 років дозволяють приходити безкоштовно.

Підприємство підпорядковується Боярській міській раді. Підвищення тарифів відбулось через збільшення мінімальної заробітної плати та витратами на ремонт.

Сама лазня знаходиться за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 101. У комплексі два види лазні: кам'яна та парова. Окремо є дві зали парової лазні: для чоловіків та жінок. Після процедури можна зануритись у невеликий басейн та відпочити у кімнаті з каміном.

Джерело: Боярка та районні новини