#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Суспільство

Лариса Ніцой. Стосунки з чоловіком, шок-факти про Україну і як бути українкою | Про неї | Випуск 7 (ВІДЕО)

26.01.2022
"Про неї" з Маріель Славською – програма про сучасну жінку та її шлях до успіху. У цьому випуску героїня розповість про стосунки з чоловіком, приголомшливі факти про Україну і те, як соромилася бути українкою.

Сьогодні “Про неї” про Ларису Ніцой – дитячу письменницю, педагогиню та громадську діячку.

В першу чергу наша героїня відома боротьбою за право українців на україномовний простір. Про мовний геноцид, підлаштування та пристосування українців та те, чому від читацького рейтингу країни залежить економіка в цілому.

Про шокуючі факти, корисні поради для тих, хто планує перейти на українську мову від Лариси Ніцой дивіться просто зараз в новому випуску програми "Про неї" з Маріель Славською.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.