Новини
Культура
Україна-суспільство

Ланцюг Соборності: українців запросили доєднатися


Втім, патріотична ініціатива несподівано переросла у скандал.

Перший в історії віртуальний ланцюг єдності між Києвом та Сімферополем було створено для об’єднання єдиного українського народу. Як йдеться на сайті unite-ukraine.com.ua, авторизуватися у ланцюгу може кожен, і його аватарка з’явиться наступною серед тисяч аватарок інших учасників, що мають метр за метром вишикуватись аж на 1058 кілометрів маршруту.

скрін зджерела

Щоб долучитися до заходу, організатори просять учасників зареєструватися за допомогою соцмереж.

Скандальна інформація

Несподівано з'явилася інформація, що даний ланцюг могла ініціювати горілчана фірма для власної реклами. У мережі виклали відомості про ініціаторів даного проєкту. Зокрема, йшлося про компанію "Баядера", яка є одним із найбільших виробників горілки в Україні.

Пояснення організаторів

Свою позицію щодо створення Ланцюгу Соборності і використання персональних данних під час участі висловили і його співорганізатори.

Так, Філіп Білянський (Bilianskyi Philip), що представився креативним директором агенції CF.Digital, яка є співрганізатором цього ланцюгу, у коментарі під постом розповів, що ініціатива реалізована завдяки бренду «Козацької Ради».

«Поясню стосовно механіки акції, та місця в ній CF.Digital та Баядери. Реалізація продукту відбувається на стороні CF.Digital. Усі дані, що ми використовуємо, залишаються виключно в рамках цього проекту та не будуть передаватися Козацькій Раді. Тим більше, ми не передаємо данні користувачів іншим особам. Всі персональні данні використовуються виключно для реалізації механіки із авторизацією, та для коректної роботи функції ідентифікації користувача, та прив’язки його до локації», - наголосив Філіп Білянський.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, як довго Україна йшла до проголошення Соборності.

Читайте також про те, що 23 січня в Україні оголосять днем жалоби.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.