Новини
Київ

Київські ялинки оброблять речовиною, яка відлякуватиме викрадачів

18.12.2020 Оксана Кириленко 0

Речовина матиме неприємний запах і тим самим захищатиме від бракон'єрів.

Фото з відкритих джерел

«Репеленти для обробки рослин є безпечними, але розкриваються неприємним запахом у теплому приміщенні. Також фахівці обробляють дерева клеєво-крейдяною сумішшю, яка лишає на рослинах "брудне" забарвлення. На оброблених у парках та скверах деревах є відповідні оголошення  »,- зазначив генеральний директор КО "Київзеленбуд" Олексій Король.

Він також додав, що  незаконне вирубування хвойних дерев тягне за собою накладання штрафу в розмірі від 510 до 5100 грн (згідно зі статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Також за незаконну вирубку зелених насаджень на території лісів передбачено кримінальну відповідальність (ст. 246 Кримінального кодексу України "Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу"), що карається штрафом від 17 000 до 25 500 грн або арештом на строк до шести місяців.

Нещодавно «Погляд» повідомляв де купити легальну ялинку у Києві: сьогодні відкриваються офіційні ярмарки

Також ми розповідали, що новорічний метрополітен: до зимових свят маленькі пасажири отримують сувеніри

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.