Новини
Здоров'я
Київ

Київські учні публікуватимуть фото шкільних сніданків

10.09.2020 Косянчук Інна 0

Завдяки ініціативі дітей міська влада зможе швидко реагувати на неякісне харчування у закладах освіти.

Фото з сайту Освіторія

За словами в. о. першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, учні київських шкіл щодня публікуватимуть фото шкільних сніданків на своїх офіційних сторінках у Facebook або у месенджерах для батьків. Це допоможе міській владі контролювати якість шкільного харчування, і швидко усувати недоліки.

«Ми готові бути максимально відкритими й показати, чим насправді харчуються наші з вами діти. Перші фото вже з’явилися на офіційних сторінках київських шкіл, що дає нам можливість кожного дня контролювати процес шкільного харчування. Водночас ця ініціатива нівелює будь-які спроби спекулювати на темі харчування та викладати несправжні  фото сніданків для розпалення суспільного резонансу. Звісно, нам є над чим працювати, і пандемія додала складнощів до організації процесу харчування, але це не дає нікому права поширювати маніпулятивну інформацію», – зауважив Мондриївський.

Офіційний сайт КМДА повідомив, що до проєкту до кінця тижня долучаться всі 428 столичних комунальних шкіл.

За словами Мондриївського, такий контроль харчування стане постійним і дасть змогу відстежувати ситуацію з постачальниками харчування до шкіл, і залишати лише ті з них, які надаватимуть дітям якісне харчування.

Як повідомляв «Погляд», У МОН розповіли про штрафи за порушення карантину в школах.