Київська обласна рада: робота, ігрища, ходи, «віджими»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/40_main_12_500x317.jpg)
Країна, з одного боку, завмерла в очікуванні інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського, але з іншого боку - життя завирувало з подвійною інтенсивністю.
Так і згадуються пророчі слова одного з персонажів кінофільму «Весілля в Малинівці», знятого ще в 60-х роках ХХ століття: «Слушай, шо-то мне не нравится здешний режим. Чует мое сердце, шо мы накануне грандиозного шухера».
Президент в агонії наліво-направо роздає ордени та медалі, закладає міни своєму наступникові новопризначенцями, депутати розгублені. Одні з них - на валізах, інші - в пошуках шляхів до «озеленення», і лише наш споконвіку терплячий народ продовжує тягнути лямку і покірно чекати чогось кращого.
Київська обласна рада не стала винятком в активних суспільно-політичних процесах сьогодення. Життя депутатів суттєво пожвавилося після багатомісячного затишшя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/WhatsApp-Image-2019-05-08-at-10.34.59.jpeg)
Так голова Київської обласної ради Ганна Старикова скликає на 17 травня громадські слухання, які мають вирішити долю бюджету області на 2019 рік та подальшу долю процесів децентралізації на Київщині.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/11225337_1105245396314587_465291684380529731_n-1.jpg)
Як стало відомо, депутат Київської обласної ради від «Опозиційного блоку» Роман Буковський написав заяву про дострокове припинення депутатських повноважень, і яку вже розглянула регламентна комісія КОРу.
Причиною цього є його політичні амбіції та активна підготовка до парламентських виборів, що незабаром відбудуться в нашій державі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/g5eiRkAg.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/12631364_1552303665083028_8595757278385441161_n.jpg)
І не менше здивував одіозний Віталій Карлюк, депутат від партії БПП, відомий кулачними боями в раді. Йому цього тижня вручена підозра про незаконне заволодіння агрокомплексом «Росава-К», що раніше належав українцеві американського походження, який загинув в АТО.
Про це генеральний прокурор Юрій Луценко написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/777.png)
Тож не дивно, що за втамуванням власних амбіцій та інтересів у деяких депутатів облради руки не доходять до розгляду бюджету розвитку Київської області, який на середину травня ще й досі не прийнятий. Коштів очікують хворі, діти, АТОвці, люди літнього віку тощо. А бюджетний віз Київської обласної ради ще й досі там...
Фото з відкритих джерел