Новини
Київщина

Київщина у топ-5 регіонів за кількістю земельних аукціонів


Область також показала один з найвищих показників за оголошеною вартістю земельних ділянок в країні.

Фото: pixabay.com

Як свідчать дані Міністерства агрополітики, абсолютним лідером за кількістю земельних аукціонів є Одещина.

Тут організовано 188 торгів. Також у топі областей – Київська, Черкаська, Сумська та Закарпатська області.

Аукціонів із відчуження землі станом на сьогодні оголошено 317. Усі лоти оцінюються в 317 мільйонів гривень, а  загальна площа земельних ділянок віставлених на продаж  – майже 380 гектарів.

Київщина також опинилася у топі за оголошеною вартістю землі, як і  Закарпаття, Львівщина, Одещина, Хмельниччина.

Загалом кількість земельних аукціонів, оголошених у системі «Прозорро.Продажі» в Україні сягнула 1009, із них лише за останній тиждень провели 290.

Протягом листопада через торги було продано земельних ділянок на понад 340 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Київська область опинилася серед лідерів за кількістю угод з купівлі землі. Тож, «Погляд» з'ясував чи вигідну ціну пропонують селянам покупці паїв, чи варто продавати свій пай зараз і що робити зі стрімким зростанням ціни на міндобрива.

Раніше повідомлялося, що колишнього виконувача обов’язків начальника управління Держкомзему одного з районів Київщини нарешті спіймали. У 2012 році експосадовець затвердив висновки про відсутність обмежень на використання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах села Хотів, що на Обухівщині.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.