#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Київщина: правоохоронці вилучили майже 290 тис. пачок сигарет

12.03.2021 Дар'я Сафронова 0

Після проведено обшуку складського приміщення, було виявлено та вилучено з незаконного обігу тютюнові вироби.

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури викрили ряд компаній, що ухились від сплати податків в особливо великих розмірах.

Протягом минулого року службові особи одного з підприємств на Київщині за попередньою змовою із групою громадян повідомляли про неправдиву реалізацію активів ТМЦ компанії кільком підконтрольним підприємствам. Таким чином вони змогли ухилитись від сплати податків на загальну суму 11 236 329 грн.

Крім цього, у схемі злочинців були задіяні й інші підприємства. Один із районних столичних судів ухвалив проведення обшуку податковою міліцією складського приміщення. У результаті було виявлено й вилучено з незаконного обігу тютюнові вироби в асортименті у кількості майже 290 тис. пачок.

На вилучені тютюнові вироби, що не зазначені в ухвалі, заплановано накладення арешту. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що на Київщині із 15 березня розпочинають роботу 8 окружних прокуратур.

Крім цього, ми писали, що тепер можна швидко знайти корупціонерів за прізвищем та видом корупційного діяння.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.