#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина

«Київавтодор» застосовує миючі засоби для миття доріг

14.05.2019 0 Оксана Кириленко 0

Цієї весни дороги столиці комунальники чистять із використанням миючих засобів.

Наприкінці минулого року «Київавтодор» закупив для шляхово-експлуатаційних підприємств корпорації 3 нові багатофункціональні машини «FordTrucks» з установками «Rasco», які у зимовий період вже використовувались дорожниками для розподілення рідких хлоридів, а зараз навесні і влітку – як поливомийні машини.

Однією з «родзинок» нових машин є можливість виконання миття вулиць із застосуванням миючих засобів. Таке генеральне прибирання доцільно виконувати, в першу чергу, після зимового періоду, оскільки миючі засоби активно видаляють забруднення, у тому числі масляні, жирові і графітові, кіптяву, наліт від вихлопних газів та залишки хлоридів.

На сьогодні вже розроблений графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста.

Таке нововведення дозволить мешканцям і гостям столиці зустріти День Києва у чистоті, а також швидко та якісно прибрати проїзну частину після проведення святкових заходів.

Комунальна корпорація "Київавтодор"