Новини
Київщина
Вода

Київ відмовиться від хлору для знезараження води

18.05.2019 Бобрик Юлія 0

На думку «Київводоканалу» використання хлору для обробки води – це застаріла технологія, а вимоги до якості води на сьогоднішній день стають все більш жорсткими.

«Зберігання великої кількості рідкого хлору на очисних станціях є небезпечним, до того ж хлор погіршує органолептичні якості води. Все це змушує нас шукати інші способи знезараження води, і кращим вибором є діоксид хлору, що дозволяє очищувати воду більш безпечно та якісно», – зазначив генеральний директор ПрАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький під час круглого столу «Сучасні методи знезараження води з використанням діоксиду хлору».

Товариство успішно провело тестування нової методики очищення води за допомогою діоксиду хлору. Цей реагент більш безпечний із точки зору експлуатації та має тривалішу знезаражувальну дію. Тож «Київводоканал» розпочав роботу щодо обладнання водопровідних станцій устаткуванням з виробництва і застосування діоксиду хлору. Орієнтовний строк переходу Дніпровської водопровідної станції на нову технологію – кінець літа 2019 року, повідомляє КМДА.