Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Київ розробив план поетапного послаблення карантину: Кличко

21.04.2020 Косянчук Інна 0

За словами міського голови столиці, обмежувальні правила пом’якшать після того, як у Києві пройде пік захворювань на коронавірус

«Деякі європейські країни, що вже пройшли пік захворювань, починають послаблювати обмеження. Але дуже обережно і повільно. Я спілкуюсь з мерами низки міст Європи, очільниками деяких держав, аналізую, як і що вони роблять у цій складній ситуації», зауважив Київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19),

Кличко зазначив, що план поетапного послаблення обмежень розробила і столиця. «Ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що місто має розвиватися, що нам потрібно «оживляти» економіку», підкреслив він.

За словами Кличка, пік хвороби  в Україні та Києві очікується за тиждень-два. Після цього, виходячи з ситуації, столиця поступово послаблюватиме обмеження. «Але сьогодні головне – як ми подолаємо пік захворювання», звернув увагу Кличко.

Як уже повідомляв «Погляд», першою країною у Європі, яка виходить з режиму жорстких обмежень, стала Данія. 15 квітня тут відкрили дитсадки та школи. З  20 квітня у країні знову запрацювали перукарні, масажні салони, суди та низка інших громадських установ.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів