Новини
Новини Київської області
Здоров'я
Київщина-суспільство
Київ

Київ поповнює запаси витратних матеріалів у медзакладах: Кличко


Міський голова Києва розповів про посилення фінансування медицини міста. Як він з’ясував в інфекційному відділенні лікарні №9, там витратних матеріалів вистачить приблизно на місяць

«Медичні заклади Києва забезпечені медичним обладнанням, ліками, і витратними матеріалами. У лікарнях, зокрема тих, де лікую хворих на коронавірус є все необхідне для роботи», про це, подякувавши медикам за самовіддану роботу, сьогодні, 1 квітня, поінформував міський голова Києва  Віталій Кличко на онлайн прес-брифінг Київського щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).

Він зазначив, що  Київ працює, щоб поповнювати запаси, адже витратних матеріалів потрібно багато. І поінформував, що сьогодні розподілятимуть у медичні заклади замовлені раніше 400 тисяч медичних масок, інші витратні матеріали, серед яких тести. За словами Кличка, ситуація із забезпеченням необхідним не проста. Але вона не проста і в інших країнах – Німеччині, Італії, Іспанії. «Ми робимо все, що в наших силах, щоб забезпечити медиків», сказав міський голова Києва.

Також він оприлюднив оприлюднив звіт про свій раптовий візит до інфекційного відділення лікарні №9 міста Києва. Він поспілкувався з медиками, поцікавився умовами перебування хворих, а також станом забезпечення всім необхідним. Медики зауважили, що на сьогодні є все – респіратори, захисні костюми, тощо, але цього вистачить на приблизно на місяць. Найбільш витратними матеріалами назвали маски і рукавички.

Кличко також розповів, що міська влада приділяє велику увагу медзакладам столиці, багато з них відремонтовано, хоча до європейського рівня ще далеко.

Він зазначив, що нині посилюється фінансування медицини міста, хоча інколи доводиться брати гроші з інших бюджетних статей.

Також підкреслив, що нині головний фронт боротьби з коронавірусом – на місцях,  і вся відповідальність – на плечах лідерів громад.