Новини
За кордоном
Київ

Київ – на 2-му місці серед 50 міст світу, де варто побувати

09.01.2020 Надiя Проценко 0

У рейтингу міст Big 7 travel Київ опинився на другому місці після Ґваделупи на Карибських островах, куди варто поїхати в новому десятилітті. В огляді відзначили кав'ярні та бари Києва та рекомендують відвідати Чорнобиль.

Київ – на 2-му місці серед 50 міст світу, де варто побувати

Про це повідомляє Хмарочос, зазначаючи, що платформа Big 7 travel складає списки рекомендованих місць для подорожей і відпочинку.

«Це навдивовижу різноманітна, багата культурою і захоплююча країна дасть вам набагато більше, ніж ви коли-небудь очікували», – написали автори огляду про Україну.

Окрім історичних пам’яток Києва, які «віддають шану минулому нації», рейтинг пропонує відвідати кав’ярні та бари столиці України, сплеск роботи яких очікується у 2020 році.

«Щоб дізнатися про ядерний інцидент, руйнівні наслідки, які він все ще має сьогодні, та побачити «знімок» комуністичного життя 1980-х в Україні», потрібно поїхати до Чорнобиля.

Серед визначних місць Києва автори рекомендують викладати в Instagram світлини Михайлівського Золотоверхого монастиря, Майдану Незалежності, репліки Ейфелевої вежі в ЖК «Французький квартал», Бессарабського ринку, Арки дружби народів, Батьківщини-Матері та Києво-Печерської лаври.

Варто зазначити, що за Києвом третє місце дісталося Бостону (США), шосте – Мельбурну (Австралія), шістнадцяте – Венеції (Італії), тридцять друге – Парижу (Франція), а сорок шосте – Берліну (Німеччина).