Новини
Україна
Київщина
Пригоди
Київ

Киянка заблукала в полі на Черкащині

15.02.2020 Оксана Кириленко 0

Жінка поверталася із дачі по полю, але втратила орієнтири.

Інформація про те, що жінка потребує допомоги, надійшла до поліції Київщини близько 19-ї години 14 лютого від колег з сусідньої Черкащини.

Вкрай перелякана жінка благала поліцейських про допомогу. Вона повідомила, що заблукала, не орієнтується на місцевості, дуже замерзла, що її життю загрожує небезпека.

Заявниця розповіла, що намагалася скоротити шлях між населеними пунктами, однак в темний час доби звернула на іншу стежку. Ситуація ускладнювалась ще тим, що кожної миті її мобільний телефон міг розрядитися.

Оператори 102 намагалися детально опитати, що знаходиться поблизу жінки, для того, щоб оперативно скерувати наряд поліції і швидко відшукати її.

За описами місцевості поліцейські встановили ймовірне місцезнаходження заявниці. В поле виїхали слідчо-оперативна група, група реагування патрульної поліції Миронівського відділу поліції. Завдячуючи професійним діям поліцейських, жінку вдалося швидко розшукати.

Як з’ясувалось, жителька столиці приїхала до дачного будинку, що на Черкащині. Щоб повернутися додому і сісти на маршрутний автобус до Києва, потрібно йти пішки через поле. Саме тоді вона і заблукала, пройшовши майже 12 км.