Економіка

Курс біткоїну падає: чого очікувати криптотрейдерам


Курс біткоїну падає: чого очікувати криптотрейдерам - зображення

В другій половині серпня курс біткоїна різко впав. Він сягнув позначки в 22 тисяч доларів. Це вже не перший обвал криптовалюти з початку року. Проте цього разу, слідом за біткоїном втрати понесли і курси інших криптовалют.

Причиною такого падіння називаються фінансові процеси в політиці Сполучених Штатів. Тоже чого чекати криптотрейдерам, чи будуть криптовалюти падати далі та чи варто позбуватися запасів? Давайте розберемося. А ігрові автомати з поповненням через Київстар допоможуть вам зібрати стартовий бюджет для інвестування в криптовалюти.

В чому причина падіння

Зниження курсу зачепило не лише біткоіни. Так, з початку серпня головні криптовалюти впали наступним сином:

  • Bitcoin - на 13%,

  • Ethereum- на 17%,

  • Polygon, Solana, Avalanche - на 20% чи більше.

Причиною цього називають неоднозначність, яку Федеральний резерв США виражає щодо темпів зростання ключової ставки. Через високу інфляцію, ФРС змушений був різко підвищити ставки. Внаслідок цього, ризикові активи значно знецінилися. До них відносяться акції технологічних компаній та криптовалюти.

Загалом, з початку року біткоін втратив 50% від своєї вартості. Після значного просідання, валюта дещо піднялася на початку літа. Проте це підвищення курсу протрималося не дуже довго.

Курс біткоїну падає: чого очікувати криптотрейдерам - зображення

Біткоін подешевшає - прогноз експерта

На жаль, прогнози для криптовалют невеселі. Експерти вважають, що падіння курсу продовжиться.

Як каже старший ринковий аналітик Oanda Крейґ Ерлам, судячи з руху криптовалют вниз - гонка курсів на підвищення закінчилася. Про це свідчить падіння біткоїну нижче 22 5000 доларів.

З ним погоджуються Кевін Уодсворт та Патрік Карім, технічні аналітики Northstar & Badcharts. Вони прогнозують, що курс криптовалюти може впасти до 10-12 тисяч доларів. За їх словами, про це свідчить тенденція кривої курсу на постійне зниження.

За прогнозами Каріма та Уодсворта, прогноз падіння криптовалюти ще вдвічі має точність до 70-80%. Далі очікується невелике підвищення, яке дозволить стабілізувати ринок. Проте аналітики не очікують, що ріст курсу вгору перевищить 30% від нанижчої точки.

Таким чином, інвесторам рекомендується продавати біткоїни, доки вони коштують більше - якщо потрібні вільні активи. Або ж зачекати з продажем до наступного великого зростання. Але враховуючи, що воно може статися не скоро.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.