Новини
Україна

Кулеба: Україна готова приєднатися до "Троїстого союзу" з Британією та Польщею (ВІДЕО)

Україна зацікавлена вступити до військово-політичного блоку "Троїстий союз".

Україна готова вступити до так званого "Троїстого союзу" між Україною, Польщею та Великою Британією, про можливість створення якого нещодавно заявили в британському МЗС.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба Дмитро Кулеба телеканалу ICTV.

"В українській зовнішній політиці давно присутня ідея Чорноморсько-Балтійської осі, тому такий союз з Великою Британією і Польщею може цю вісь істотно зміцнити та розширити... Велика Британія серйозно в цей процес включилася, я дуже радий. На цьому зупинюся, але незабаром, думаю, будуть непогані новини", - наголосив він.

Також він додав, що Україна вже працює в цьому напрямку і попередні плани розроблялися задовго до того, як у Британії озвучили можливість такого союзу.

Нагадаємо, міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що розглядає можливість створення тристороннього союзу між Британією, Польщею та Україною.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.