За кордоном
Політика

Британія може створити союз з Україною та Польщею (ВІДЕО)

Також була презентована геополітична мапа, на якій сформовано потрійну вісь між Лондоном, Варшавою та Києвом.

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що розглядає можливість створення тристороннього союзу між Британією, Польщею та Україною.

"Кремль не засвоїв уроків історії. Вони мріють відтворити Радянський Союз чи щось на кшталт "Великої Росії", розділивши територію за етнічною та мовною ознакою. Вони заявляють, що хочуть стабільності, водночас намагаючись загрожувати та дестабілізувати інших", — заявила вона під час сьогоднішнього виступу в Інституті Лоуї. 

Британська рада з геостратегії навіть опублікувала мапу, на якій території трьох країн з'єднані віссю. А от в якості ворожих територій позначені Російська Федерація та Білорусь.

Британія може створити союз з Україною та Польщею (ВІДЕО) - зображення

Нагадаємо, Великобританія надасть Україні протитанкову зброю. Зброя, яка буде надана Україні, не має стратегічного значення і не несе загрози Росії.

Раніше повідомлялося, що в Україну прибуло озброєння з Великої Британії. Нове озброєння надасть можливість захистити населення й інфраструктуру та вберегти від можливої ескалації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.