Новини
Новини світу

Кулеба про «Леопарди» та «Мардери»: Сигнали з німеччини розчаровують (ВІДЕО)

За словами міністра, жодного раціонального аргументу, чому цю зброю не можна надати, лише абстрактні страхи та виправдання.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив розчарування позицією німецького уряду, який відмовляється поставляти Україні наступальне озброєння, зокрема, танки «Леопард» та БМП «Мардер».

Про це він написав у Твіттері. Він зазначив, що сигнали з Німеччини розчаровують, в той час як Україні зараз потрібні «Леопарди» та «Мардери», щоб звільняти людей і рятувати їх від геноциду.

Жодного раціонального аргументу, чому цю зброю не можна надати, лише абстрактні страхи та виправдання. Чого боїться Берлін, а Київ – ні?», - зазначив Кулеба.

Згодом міністр оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт пояснила обмежене постачання зброї Україні недостатньою кількістю озброєння в самій Німеччині.

Нагадаємо, Білий Дім збирається оголосити про новий пакет допомоги для України на $675 млн. Також на початку вересня стало відомо, що Єврокомісія пропонує виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. Ці кошти доповнять 10 млрд євро, які Європейський союз вже надав у вигляді фінансової, гуманітарної та військової допомоги.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.